Меблева фабрика AMF

Меблева фабрика АМФ з'явилася на ринку України у 1999 році. Дана компанія об'єднує 7 виробничих підприємств, що випускають високоякісну продукцію у низці країн, наприклад, Україні, Польші, Китаї. При цьому нею була організована широка дистриб'юторська мережа, що дозволяє реалізовувати якісні меблі на території 36 країн, саме тому бренд набув членства в Асоціації Меблярів України. Значна частина вироблених меблів фабрикою має велику кількість сертифікатів якості, що дають перевірену оцінку продукції, а також підтверджує прагнення компанії створити комфортні/взаємовигідні умови для співпраці.

AMF - меблі від українського виробника

Віддавати перевагу вітчизняним товарам – всеукраїнський тренд. Завдяки йому розвивається бізнес, а бюджет поповнюється податковими надходженнями. Українські ж споживачі отримують відмінні товари від своїх співвітчизників.

Компанія AMF пропонує каталог меблів, які відповідають українським традиціям домашнього затишку, а також все для офісних приміщень, закладів громадського харчування. Купити меблі онлайн із доставкою зручно через сайт. При оформленні замовлення менеджер розповість про умови доставки та оплати. Найкращий інтернет-магазин меблів у Дніпрі — це саме AMF. Доставка здійснюється по всій території України. Легко замовити меблі у Києві та інших містах країни.